Jana Kath dizaina tepiķi tiek izgatavoti no dabīgiem materiāliem – tibetiešu aitu vilnas, augstvērtīga ķīniešu zīda un tibetiešu nātru šķiedras. Tepiķi tiek izgatavoti mazās ģimenes darbnīcās, kas atrodas Himalajos, Indijā un Marokā.

Tepiķu dizainers Jan Kat (Jan Kath) ir ieguvis atpazīstamību visā pasaulē, pateicoties Erased Heritage kolekcijai, kurā klasiskie itāļu sienas drapējumu ornamenti un austrumu tepiķu ornamenti vietām it kā zaudē savu asumu. Jana Kat talants un viņa oriģinālās idejas tika atzīmētas ar daudziem apbalvojumiem, t.sk. ar Red Dot Award, Best Carpet Innovation un Best Modern Collection.

Jana Kath tepiķi – spilgta rozīnīte, kas ienesīs unikalitāti jūsu interjerā. Tas ir roku darbs un tieši tas arī piešķir tiem savu īpašo raksturu, padarot katru tepiķi par īstu mākslas izstrādājumu, kas ir tikai vienā eksemplārā. Izdarot pasūtījumu, jūs varēsiet izvēlēties krāsu gammu, tepiķa izmēru un formu, kā arī pārveidot dizainu vieglāk vai stiprāk padzēšot ornamentu.

Jan Kath iedvesmu guva no tjumeņas lakatiem, futbola bumbas lidojuma trajektorija, kosmoss un dārgakmeņu faktūras ornamenti – katra viņa jaunā kolekcija rada neaizmirstamu ažiotāžu ekskluzīvas greznības cienītāju starpā. Pirmajam ieraudzīt jaunumus var kādā no šoviem-skatēm, kas atrodas lielākajās pasaules pilsētās: Maijami, Berlīnē, Njujorkā, Minhenē, Hamburgā un Vankuverā.

Jana Kath dizaina tepiķus var atrast pašos autoritatīvākajos mākslas pasākumos, kā arī Louis Vuittona un Hugo Boss firmas veikalos. Jana Kath tepiķi izdaiļo Ruperta Merdoka interjerus, miljardieru jahtas un arābu šeihu pilis.